Znajdź na stronie

PRZYPRAWA DO INDYKA PRYMAT 25 G

5,90 kr
 • 2,48(PLN)
 • 6,05(SEK)
 • 5,51(DKK)

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas:

 • Opis

 • Marka: Prymat

  Typ: Mieszanki przypraw
  Przeznaczenie: Przyprawa do indyka polecana jest szczególnie do sznycli, frykadeli, pieczeni i gulaszu z indyka. nacieramy nią mięso zaraz przed przygotowaniem lub sporządzamy na jej bazie doskonałą marynatę. podczas przygotowania piersi z indyka powinniśmy uważać, aby nie zostało one przesuszone. nie powinniśmy zatem dopuścić do wyciekania soku z mięsa poprzez jego rozbijanie.
  Waga jednostkowa netto: 0,03 kg
  Wartość energetyczna w zadeklarowanej jednostce (g lub ml): 835
  Zawartość białek (ogólnie) w zadeklarowanej jednostce (g lub ml): 0 g

  Opis szczegółowy PRZYPRAWA DO INDYKA PRYMAT 25 G

  Dzięki specjalnie skomponowanej mieszance przypraw, dania na bazie indyka będą smakować doskonale. Uprzednie zamarynowanie indyka w przyprawie Prymat sprawi, że mięso pozostanie soczyste, a mieszanka cebuli, czosnku, słodkiej papryki i suszonych pomidorów podkreśli delikatny smak indyczego mięsa.

  Parametry produktu PRZYPRAWA DO INDYKA PRYMAT 25 G

  Typ Mieszanki przypraw
  Przeznaczenie Przyprawa do indyka polecana jest szczególnie do sznycli, frykadeli, pieczeni i gulaszu z indyka. nacieramy nią mięso zaraz przed przygotowaniem lub sporządzamy na jej bazie doskonałą marynatę. podczas przygotowania piersi z indyka powinniśmy uważać, aby nie zostało one przesuszone. nie powinniśmy zatem dopuścić do wyciekania soku z mięsa poprzez jego rozbijanie.
  Waga jednostkowa netto 0,03 kg
  Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska
  Składniki Składniki: sól, czosnek, papryka słodka, cebula, cukier, bazylia, gorczyca, maltodekstryna, skrobia modyfikowana, pomidor, kurkuma, ocet winno-owocowy w proszku, chili, pieprz czarny, gałka muszkatołowa, aromat naturalny. produkt może zawierać zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, seler, orzeszki ziemne i sezam.
  Waga jednostkowa brutto 0,03 kg
  Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O
  Ulica i numer: CHLEBOWA 14
  Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL
  Numer telefonu: 12 252 88 21
Strony internetowe Nowy Sącz