Znajdź na stronie

 • Opis

 • Pedigree® DentaStix® to przysmaki dentystyczne o unikalnym kształcie, które przy codziennym stosowaniu ograniczają powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80%, co zostało udowodnione badaniami naukowymi.
  Przysmaki Pedigree® DentaStix® zostały przygotowane tak, być zapewnić ich długie żucie, a przez to ich skuteczność. Ich struktura o delikatnych właściwości ścierających i aktywne składniki pomagają ograniczać gromadzenie się osadu i kamienia nazębnego.
  Smaczne, choć o niskiej zawartości tłuszczu i bez dodatku cukru, nie zawierają sztucznych barwników i aromatów. Pedigree® - podaruj swojemu psu to, co najlepsze.
  Jama ustna psa spełnia wiele ważnych funkcji, tak więc posiadanie zdrowych zębów i dziąseł jest absulotnie niezbędne do tego, by żyło im się jak najlepiej. Jednakże aż 4 na 5 psów powyżej 3 roku życia cierpi na choroby dziąseł, które mogą doprowadzić do ich spowolnienia tempa życia, a nawet do konieczności leczenia weterynaryjnego.
  We współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami ds. żywienia z Centrum Żywienia Zwierząt w Waltham, Pedigree® opracowało szeroki asortyment smacznych gryzaków dla psów, które zmniejszają ryzyko chorób dziąseł dzięki ograniczeniu odkładania się osadu i kamienia nazębnego.
  1. Przysmaki do gryzienia DentaStix® o udowodnionym naukowo działaniu, które przy codziennym podawaniu ograniczają powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80%
  2. Połączenie unikalnej struktury i aktywnych składników zapewnia skuteczność działania przysmaków Pedigree® DentaStix®
  3. Przysmaki dentystyczne Pedigree® DentaStix® dla psów opracowane z pomocą lekarzy weterynarii i specjalistów ds. żywienia z Centrum Żywienia Zwierząt w Waltham™
  4. Przysmaki dla psów o obniżonej zawartości tłuszczu, bez dodatku cukru. Nie zawierają sztucznych barwników i aromatów
  5. Przysmaki dopasowane do wielkości szczęki psa. Dla psów ras małych, średnich i dużych
  Parametry produktu:
  Kod_producenta155958
  EAN5998749108147
  Producentpedigree
  TypPrzekąski
  Rodzaj opakowaniaOpakowanie foliowe
  Waga netto110
  SkładSkład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne (w tym 2.4% tripolifosforanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.
  Płeć psaWszystkie
  Rodzaj sierściWszystkie
  WskazaniaMałe psy np. jamnik: 1 sztuka dziennie. ten przysmak do gryzienia jest przeznaczony dla psów o wadze od 5kg do 10kg. przysmak nie jest przeznaczony dla młodych szczeniąt poniżej 4 miesiąca życia. po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14 dni. pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia.
Strony internetowe Nowy Sącz