Znajdź na stronie

 • Opis

 • X-Bee Drone 5.5 FPV to zaawansowany quadrocopter o bogatej funkcjonalności z serii X-Bee od OVERMAX! Agresywny wygląd, aerodynamiczna konstrukcja, specjalne materiały i łatwa obsługa to tylko niektóre z zalet drona OVERMAX. Ważną funkcja jest FPV, czyli zestawienie kamery oraz ekranu wbudowanego w pilot zdalnego sterownia, pozwala to na bieżące śledzenie obrazu z kamery. Dron pozwoli Ci na precyzyjne, długie, podniebne szaleństwa i sprawi, że spojrzysz na świat z lotu ptaka.
  Dron wykonany z tworzywa ABS, jest to tworzywo otrzymywane w procesie polimeryzacji oraz kopolimeryzacji. Dzięki czemu dron jest niezwykle elastyczny, odporny na uderzenia i upadki.
  Innowacyjna obudowa kamery zapewnia jej najlepszą stabilizację obrazu, natomiast nagrywanie odbywa się w jakość HD 1280 x 720 px, bezpośrednio na wymienną kartę pamięci, co czyni drona X-Bee 5.5 bezkonkurencyjnym w swojej klasie.
  Dzięki solidnej konstrukcji, wykorzystaniu połączenia elastycznego plastiku z metalem oraz rozmieszczeniu 4 śmigieł na średnicy 63 cm, lot drona jest precyzyjny i stabilny.
  Zasięg lotu 200m a na otwartej przestrzeni aż do 400 m.
  2 dołączone do zestawu baterie 1800 mAh gwarantują, że Twoja podniebna przygoda będzie trwała bardzo długo! Ładując nieużywane baterie w trakcie lotu, możesz sprawić że zabawa nie będzie miała końca.
  Zestaw 8 śmigieł daje pewność, że Twoja zabawa nigdy nie zostanie przerwana przez nieprzewidziane zdarzenie!
  Dzięki oświetleniu dron świetnie będzie się spisywał także w ciemnościach.
  Parametry produktu:
  ProducentOvermax
  Kod_producenta9444726
  EAN5902581651655
  Czas lotu9
  Czas ładowania180
  RodzajQuadrocopter
  Rodzaj kontroleraPilot
  Typ silnikaelektryczny
  Zasięg200
  Zestaw zawierakamera, śrubki, bateria, kontroler lotu, śmigła
Strony internetowe Nowy Sącz