Znajdź na stronie

LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

28,81 kr
 • 12,39(PLN)
 • 30,22(SEK)
 • 27,53(DKK)

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:

Lub napisz:

 • Opis

 • Marka: Ludwik

  Rodzaj: Mleczko
  Skład: < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5%, związki wybielające na bazie chloru, < 5% fosfoniany, kompozycja zapachowa.
  Zastosowanie: Do armatury łazienkowej, Do glazury, Do kuchenek, Do zlewozmywaków
  Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić na kilka sekund. wytrzeć za pomocą wilgotnej ściereczki. w przypadku silnych zabrudzeń powtórzyć proces. po użyciu produktu umyć i osuszyć ręce.
  Pojemność/Waga [wartość liczbowa]: 750

  Opis szczegółowy LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

  Uniwersalne mleczko w sprayu do czyszczenia wszystkich rodzajów zabrudzeń w kuchni i łazience. Skutecznie usuwa uporczywy brud, tłuszcz oraz naloty z kamienia osadowego. Posiada właściwości wybielające.

  Parametry produktu LUDWIK MLECZKO CZYSZCZĄCE SUPER ACTIVE SPRAY 750ML

  Rodzaj Mleczko
  Skład < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5%, związki wybielające na bazie chloru, < 5% fosfoniany, kompozycja zapachowa.
  Zastosowanie Do armatury łazienkowej, Do glazury, Do kuchenek, Do zlewozmywaków
  Sposób użycia Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić na kilka sekund. wytrzeć za pomocą wilgotnej ściereczki. w przypadku silnych zabrudzeń powtórzyć proces. po użyciu produktu umyć i osuszyć ręce.
  Pojemność/Waga [wartość liczbowa] 750
  Pojemność 750 ml
  Waga jednostkowa brutto 0,84 kg
  Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
  Zagrożenie Tak
  Rodzaj zagrożenia Działa drażniąco na oczy. działa drażniąco na skórę. może powodować korozję metali. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. nie stosować razem z innymi produktami. może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor).
  Hasła ostrzegawcze uwaga
  Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
  Ulica i numer: Wspólna 25
  Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
  Numer telefonu: +48 22 586 51 00
  Zawartośc nominalna 750 ml
  Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Strony internetowe Nowy Sącz