Znajdź na stronie

MIÓD Z MLECZKIEM 250G- 21.03 Darmowa dostawa!

Promocja
28,33 zł
 • 62,96(NOK)
 • 69,10(SEK)
 • 62,96(DKK)
 •    Stara cena: 31,48 zł  

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas:

Lub napisz:

 • Opis

 • Miód z mleczkiem - 250 g, Mleczko pszczele w miodzie
  Mleczko pszczele w różnej postaci zalecane jest w okresie rekonwalescencji po ciężkich i wyniszczających chorobach oraz zabiegach chirurgicznych.
  Mleczko pszczele jest wydzieliną gruczołów gardzielowych młodych pszczół-robotnic. Stanowi podstawowe, wysokoenergetyczne pożywienie matek pszczelich i młodszych larw. Świeże mleczko pszczele jest substancją o kremowej konsystencji i zmiennej barwie, od jasnokremowej do jasnożółtej. Cierpke i lekko kwaśne w smaku, o swoistym zapachu. W stanie świeżym jest produktem nietrwałym, wymaga utrwalenia.
  W handlu występuje w postaci tabletek oraz w mieszaninie z miodem. W skład mleczka pszczelego wchodzi cały szereg mikro i makroelementów, aminokwasy w stanie wolnym, hormony, enzymy, kwasy organiczne, inhibitory, witaminy oraz inne substancje biologiczne czynne.
  Preparaty na bazie mleczka pszczelego znajdują szczególnie zastosowanie w schorzeniach wieku starszego oraz zaburzeniach rozwoju i równowagi hormonalnej. Korzystnie wpływają na przemianę materii procesu odnowy tkanek. Powodują szybki przyrost masy ciała, zwiększają żywotność i regulują ciśnienie krwi.
  Reguluje czynności fizyczne i psychiczne, prowadząc do usunięcia zmęczenia i poprawy samopoczucia. Badania kliniczne potwierdzają skuteczność mleczka pszczelego w leczeniu chorych na miażdzycę, cukrzycę chorobę Buergera, dusznicę bolesną oraz dychawicę oskrzelową.
  Mleczko pszczele w miodzie skład:
  Miód wielokwiatowy pszczeli nektarowy: 99,2 %,
  świeże pełnowartościowe mleczko pszczele: 0,8 %
  kraj pochodzenia: Polska
  Parametry produktu:
  ProducentSądecki Bartnik
  Kod_producenta55906986
  EAN5900597000313
  RodzajMiód
  Rodzaj opakowania jednostkowegoSłoik szklany
  SkładnikiMiód wielokwiatowy pszczeli nektarowy: 99,2 %, świeże pełnowartościowe mleczko pszczele: 0,8 %
  Kraj pochodzenia/Wyprodukowano wPolska
  Zawartość węglowodanów w porcji (cukry)16,2
  Zawartość węglowodanów w porcji17,2
  Wprowadziłem wartości odżywczeTak
Strony internetowe Nowy Sącz