Znajdź na stronie

 • Opis

 • A 125 GS

  Kultowa hulajnoga dla młodszych i starszych użytkowników. Bez trudu dojedzie się nią do szkoły, przedszkola czy w odwiedziny do znajomych, a nowy prosty system składnia sprawi, że nie będzie problemu ze schowaniem jej na miejscu. Klienci, którzy wybierają ten model zwracają uwagę na jego trwałość i łatwości w użytkowaniu. Model A 125 to wyjątkowe połączenie klasyki i zabawy! Dlaczego?
  Po pierwsze – unikalna konstrukcja i oryginalne rozwiązania techniczne. W modelu A 125 GS zastosowano opatentowany i bardzo trwały mechanizm składania hulajnogi oraz system hamowania tylnym błotnikiem.
  Po drugie – trwałość materiałów. Podest i kierownica A 125 GS wykonane są z aluminium stosowanego przy budowie samolotów. Tej hulajnogi niemal nie da się zniszczyć!
  Po trzecie – szerokie, wygodne uretanowe koła 125 mm. Dzięki tak stabilnym kółkom nawet początkujący użytkownik hulajnogi łatwo sobie poradzi z jazdą na niej.
  Po czwarte – regulowana wysokość kierownicy. Nawet, jeśli dziecko szybko rośnie – hulajnoga będzie się zmieniać razem z nim i wystarczy na naprawdę dłuuugo.
  Po piąte – nowy, jeszcze prostszy system składania. Niemiecki certifikat TUV!

  Lista zalet A 125 GS jest naprawdę długa, ale… nie chcemy was zamęczać. Wolimy, żebyście o innych jej zaletach przekonali się sami. Naprawdę warto!

  Informacje techniczne.
  Niepodważalnym atutem wszystkich produkowanych przez Razor hulajnóg jest jakość. Cała linia produkcyjna podlega bardzo surowej kontroli (każda z hulajnóg ma swój indywidualny numer seryjny).
  Firma Razor przykłada wielką wagę do materiałów, z których wykonane są produkowane przez nich hulajnogi. Akceptowane są tylko te najwyższej jakości. Jeśli do tego dodamy najlepszych projektantów
  i użytkowników z całego świata, którzy wciąż testują stare i nowe modele – od razu wiadomo, dlaczego Razor cieszy się olbrzymią popularnością wśród profesjonalistów.
  Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, nowoczesnej konstrukcji, super trwałych materiałów i wysokiej kontroli jakości hulajnogi Razor są jednymi z najmocniejszych i najtrwalszych.

  Wiek zalecany przez producenta to 5+.
  Waga maksymalna użytkownika – 100 kg.

  Cechy charakterystyczne modelu A 125 GS:
  – podest i kierownica wykonane są z aluminium stosowanego również przy budowie samolotów
  – opatentowany system hamowania tylnym błotnikiem
  – opatentowany mechanizm składania hulajnogi
  – uretanowe koła 125 mm wyposażono w łożyska ABEC-5
  – regulowana wysokość kierownicy
  – waga 2,60 kg
  – wysokość całkowita hulajnogi: 59 cm – 80 cm
  – długość całkowita hulajnogi: 65 cm
  – długość podestu /miejsce na nogę/: 30 cm
  – nie wymaga montażu.
  Parametry produktu:
  Kod_producenta13072207
  EAN845423009601
  ProducentRazor
  Numer katalogowy dostawcy13072207
  Waga jednostkowa brutto2,3
Strony internetowe Nowy Sącz